Source: 2022 ACS 5-Year Estimates · Census Tract 409.01
Most Recent Sale
| Address | Owner | Class | Assessed Value | Distance |
|---|---|---|---|---|
| 2083 CORNELL DR | ALAN PAUL DELMEGE | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $16,300 | 49 ft |
| 2085 CORNELL DR | KHAI YANG | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $16,300 | 52 ft |
| 2081 CORNELL DR | KHAMPHANH VILAYVONG | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $76,800 | 72 ft |
| 2087 CORNELL DR | BLIA VANG | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $33,500 | 83 ft |
| 2086 CORNELL DR | ANGELA MARIE CARVER | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $33,500 | 86 ft |
| 2084 CORNELL DR | EVANS ARUBA NYABERA | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $37,100 | 92 ft |
| 2088 CORNELL DR | BLAS RUACHO-VALTIERREZ | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $60,500 | 102 ft |
| 2082 CORNELL DR | ROBERT A DISTAD | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $37,100 | 113 ft |
| 2079 CORNELL DR | ROSELYN M PETERSON | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $19,200 | 116 ft |
| 2101 CORNELL DR | JERALD ANDERSEN | TAXABLE MANUFACTURED HOME | $12,300 | 121 ft |